Kontakt

 

Formandskabet for Bedre Balance udgøres af borgmestrene fra Randers og Esbjerg kommuner og kan kontaktes for kommentarer.

Har du spørgsmål er du også velkommen til at sende en e-mail til: bedrebalance@bedrebalance.nu

 

Randers Kommune

Borgmester
Torben Hansen (A)
4093 1025
Torben.hansen@randers.dk

el. Lars Sønderby
Økonomidirektør
8915 1071
Lars.Sonderby@Randers.dk

Esbjerg Kommune


Borgmester
Jesper Frost Rasmussen (V)
2724 1800
JESRA@esbjergkommune.dk

  el. Eddie Dydensborg
Økonomichef
7616 1050
edy@esbjergkommune.dk

Herning Kommune

Lars_krarup
Borgmester
Lars Krarup (V)
9828 2322
Borgmester@herning.dk

el. Thomas Herskind
Underdirektør, Direktionens Stab
9628 2230
thomas.herskind@herning.dk

Holstebro Kommune

H_C_oesterby
Borgmester
H.C. Østerby (A)
9611 7501 / 2144 0150
h.c.osterby@holstebro.dk

 el. Claus Brandt
Vicekommunaldirektør
9611 7100
claus.brandt@holstebro.dk

Odsherred Kommune

thomas_adelskov
Borgmester
Thomas Adelskov (A)
2979 7993
thoad@odsherrred.dk

 el. Susan Kristensen
Afdelingsleder
2279 1347
sukr@odsherred.dk

Vordingborg Kommune


Borgmester
Michael Smed (A)
2278 3455
msmed@vordingborg.dk

 el. Snorre Brink-Pedersen
Økonomichef
5536 2800
sbri@vordingborg.dk
Slagelse Kommune


Borgmester
John Dyrby Paulsen (A)
5857 3002
borgmester@slagelse.dk
el. Ole Kristensen
Økonomi- og teknikdirektør
5857 9140
olekr@slagelse.dk

Følg også Bedre Balance på Facebook her.