Kontakt

Hvis du har spørgsmål til initiativet er du velkommen til at sende en e-mail til: bedrebalance@bedrebalance.nu

 

Esbjerg Kommune

Portrætfoto af Johnny Søtrup
Borgmester Johnny Søstrup (V)
2724 1200
johs@esbjergkommune.dk

  el. Eddie Dydensborg
Økonomichef
7616 1050
edy@esbjergkommune.dk

Herning Kommune

Lars_krarup
Borgmester Lars Krarup (V)
9628 2322
Borgmester@herning.dk

el. Thomas Herskind
Underdirektør, Direktionens Stab
9628 2230
thomas.herskind@herning.dk

Hjørring Kommune

arne_boelt
Borgmester Arne Boelt (A)
7233 3010
arne.boelt@hjoerring.dk

 el. Leif Johannes Jensen
Økonomi- og Arbejdsmarkedsdirektør
7233 3013
leif.johannes.jensen@hjoerring.dk

Holstebro Kommune

H_C_oesterby
Borgmester H.C. Østerby (A)
9611 7501 / 2144 0150
h.c.osterby@holstebro.dk

 el. Claus Brandt
Vicekommunaldirektør
9611 7100
claus.brandt@holstebro.dk

Odsherred Kommune

thomas_adelskov
Borgmester Thomas Adelskov (A)
2979 7993
thoad@odsherrred.dk

 el. Kirsten Vibeke Jensen
Økonomichef
5966 6637
kivje@odsherred.dk

Randers Kommune

claus_omann_jensen

Borgmester Claus Omann Jensen (V)
8915 1000
coj@randers.dk

 el. Lars Sønderby
Økonomichef
8915 1071
Lars.Sonderby@Randers.dk

Vordingborg Kommune

knud_larsen
Borgmester Knud Larsen (V)
5536 2705 / 2127 2158
Borgmesteren@vordingborg.dk

 el. Snorre Brink-Pedersen
Økonomichef
5536 2800
sbri@vordingborg.dk

Aarhus Kommune

jacob_bundsgaard
Borgmester Jacob Bundsgaard (A)
8940 2100
borgmester@aarhus.dk

el. Peter Pedersen
Økonomidirektør
8940 2120
peped@aarhus.dk